Packard Bell EasyNote MH36-V-170
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal processorcores | 1 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Basic |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | LX.B190Y.035 | |
| EAN | 4718235186678 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 oktober 2009 |