Packard Bell EasyNote TS11-SB-041
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD A4-3300M |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 6480G |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,51 kg |
| Processor serie | AMD A |
| Processor type | AMD A4-3300M |
| Processor klokfrequentie | 1,9 GHz |
| Chipset | AMD A70M |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | AMD Radeon HD 6480G |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WD5000BPVT |
| Optische drive merk/product | Lite-On DS8A5SH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkadapter (bedraad) | Broadcom Netlink Gigabit Ethernet. |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Atheros AR5B97 |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - 9-pin (FW800) | 0 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 0 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Thunderbolt | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 2,51 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,21 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | LX.BXA02.010 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 24 september 2011 |
Goede grafische prestaties voor een habbekrats, dat is de belofte van deze Packard Bell.
6 december 2011 12:59