Razer Blade 18 (RZ09-0484SEH3-R3E1)
| Processor type | Intel Core i9 13950HX |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 18 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i9 |
| Processor type | Intel Core i9 13950HX |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 5,5 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 45 W |
| Aantal processorcores | 24 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 5.600 MHz |
| Scherm diagonaal | 18 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 168 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 2500 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| WiFi adapter | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - SD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 91,7 Wh |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,99 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,54 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,19 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | RZ09-0484SEH3-R3E1 | |
| EAN | 8887910009475 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 17 februari 2023 |