Razer Blade Stealth 13 (RZ09-02812G52-R3G1)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 8565U |
| Processor klokfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,6 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 10 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 331 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| USB 3.2 - 10 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Thunderbolt 3 (Type-C) | 1 |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 53,1 Wh |
| Gewicht totaal | 1,38 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,46 cm |
| Afmeting - Diepte | 21 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,48 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | RZ09-02812G52-R3G1 | |
| EAN | 8886419359791 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 januari 2019 |