Samsung Ativ Book 9 Lite NP905S3G-K02NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD A6-1450 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 8250 |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Gewicht totaal | 1,44 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD A |
| Processor type | AMD A6-1450 |
| Processor klokfrequentie | 1,4 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon HD 8250 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal micro HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.100 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 30 Wh |
| Gewicht totaal | 1,44 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,69 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NP905S3G-K02NL | |
| EAN | 8806085801707 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 juli 2013 |