Samsung Galaxy Book2 Business 15" NP750XED-KB4NL
| Processor type | Intel Core i5 1235U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,55 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i5 1235U |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | OLED |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 54 Wh |
| Gewicht totaal | 1,55 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,66 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,91 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,54 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NP750XED-KB4NL | |
| EAN | 8806094428186 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 mei 2022 |