Samsung Galaxy Book2 (NP750XED-KC5NL)
- Alle laptops
-
Uitvoeringen
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,57 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Processor klokfrequentie | 1,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,7 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen form factor | On-board |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam | |
| Tweede camera |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 54 Wh |
| Gewicht totaal | 1,57 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,66 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,91 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,54 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NP750XED-KC5NL | |
| EAN | 8806094377392 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 maart 2022 |