Samsung NP535U3C-A03NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD A6-4455M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 7500G |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 1,52 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD A |
| Processor type | AMD A6-4455M |
| Processor klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,6 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | AMD A70M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon HD 7500G |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi snelheid | 300 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.100 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 45 Wh |
| Gewicht totaal | 1,52 kg |
| Afmeting - Breedte | 31,51 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,89 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,76 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NP535U3C-A03NL | |
| EAN | 8806085312494 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 oktober 2012 |