Samsung NP700Z7C-S01NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 3615QM |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel HM76 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 650M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 1,5 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 8 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 0 rpm |
| Aantal harddisks / SSD's | 2 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 8 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | SanDisk P4 |
| Harddisk/SSD 2 capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 2 soort | Harddisk |
| Harddisk/SSD 2 merk/product | Seagate ST1000LM024 |
| Optische drive merk/product | TEAC-BD-C16SS-A |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe GBE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Intel Centrino Advanced-N 6235 |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Thunderbolt | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 40,38 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,12 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,49 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NP700Z7C-S01NL | |
| EAN | 8806071922102 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 mei 2012 |