Sony Vaio VGN-AW11Z/B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T9400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| GPU type | Nvidia GeForce 9600M GT |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,70 kg |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T9400 |
| Processor klokfrequentie | 2,53 GHz |
| Processor frontside bus | 1.066 MHz |
| Chipset | Intel PM45 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Turbo Memory | 0 MB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 120 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce 9600M GT |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Videogeheugen (shared / los) | Discreet |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Fujitsu MHZ2320BH G1 (2x) |
| Optische drive merk/product | Pioneer BD-TD01 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | 34 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| Meegeleverde extra's | - |
| Accu capaciteit (Wh) | 48,84 Wh |
| Accu 2 capaciteit (Wh) | 0 Wh |
| Gewicht totaal | 3,70 kg |
| Gewicht incl. accu 2 | 0,00 kg |
| Gewicht incl. accu 3 | 0,00 kg |
| Gewicht excl. accu | 3,35 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | VGN-AW11Z-B, VGNAW11Z/B, VGNAW11Z/B.BE1, VGNAW11Z/B.NL3, VGNAW11Z/B.SW1 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 december 2008 |