Sony Vaio VGN-NS11M/S
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5800 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 2,90 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5800 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GM45 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 2,90 kg |
| Afmeting - Breedte | 36 cm |
| Afmeting - Diepte | 27 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,8 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | VGNNS11M/S, VGNNS11M/S.BE1, VGNNS11M/S.NL3, VGNNS11M/S.SW1 | |
| EAN | 4905524530926 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 oktober 2008 |