Sony Vaio VPC-EB1J1E/WI
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 330M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,5 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5470 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 330M |
| Processor klokfrequentie | 2,13 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,5 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5470 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi snelheid | 300 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 3.500 mAh |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,98 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,82 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,11 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | VPCEB1J1E/WI | |
| EAN | 4905524674927 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 januari 2010 |