Sony Vaio VPC-F12S1E/B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 740QM |
| Processor klokfrequentie | 1,73 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,93 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel PM55 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 16,4 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 134 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 330M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 3.831 MB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.000 mAh |
| Gewicht totaal | 3,10 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,72 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,1 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | VPCF12S1E/B | |
| EAN | 4905524692525 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 juni 2010 |