Sony Vaio VPC-W21S1E Pink
- Alle laptops
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N450 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel GMA 3150 |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,33 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N450 |
| Processor klokfrequentie | 1,66 GHz |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 667 MHz |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 155 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 3150 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,33 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,78 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,96 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 5,9 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Starter |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | VPCW21S1E/P | |
| EAN | 4905524649789 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 6 januari 2010 |