Toshiba Satellite A100-159
| Processor type | Intel Core Duo T2500 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon X1600 |
| Totale opslagcapaciteit | 100 GB |
| Gewicht totaal | 2,85 kg |
| Processor type | Intel Core Duo T2500 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Processor frontside bus | 667 MHz |
| Chipset | Intel 945PM |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | ATI Mobility Radeon X1600 |
| Videogeheugen (oud) | 256 MB |
| Videogeheugen (shared / los) | Discreet |
| Totale opslagcapaciteit | 100 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 100 GB |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| WiFi snelheid | 54 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 1 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Meegeleverde extra's | - |
| Accu voltage | 10,8 V |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.000 mAh |
| Accu 2 voltage | 0 V |
| Accu 2 capaciteit (mAh) | 0 mAh |
| Gewicht totaal | 2,85 kg |
| Gewicht incl. accu 2 | 0,00 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,50 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Home Edition |
| Overige software | - |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 februari 2006 |