Toshiba Satellite A110-228
| Processor type | Intel Core Solo T1350 |
| Geheugen capaciteit | 0,5 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 60 GB |
| Gewicht totaal | 2,75 kg |
| Processor type | Intel Core Solo T1350 |
| Processor klokfrequentie | 1,86 GHz |
| Processor frontside bus | 533 MHz |
| Chipset | Intel 945GM |
| Geheugen capaciteit | 0,5 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 1 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| Videogeheugen (shared / los) | Shared |
| Totale opslagcapaciteit | 60 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 60 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Toshiba MK6034GSX |
| Optische drive merk/product | Matshita UJ-841S |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| WiFi snelheid | 54 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 1 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| Meegeleverde extra's | - |
| Accu voltage | 10,8 V |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.000 mAh |
| Gewicht totaal | 2,75 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,45 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Home Edition |
| Overige software | - |
| SKU | PSABOE-00j003DU | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 november 2006 |