Toshiba Satellite C50D-A-134
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD E1-2100 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 8210 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD E |
| Processor type | AMD E1-2100 |
| Processor klokfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | AMD Radeon HD 8210 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi snelheid | 150 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| Thunderbolt | 0 |
| Cardreader - SD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| NFC |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 38 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,335 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | PSCGWE-02000WDU | |
| EAN | 4051528096804 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 14 november 2013 |