Toshiba Satellite C850D-102
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD E1-1200 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 7310 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,22 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD E |
| Processor type | AMD E1-1200 |
| Processor klokfrequentie | 1,4 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | AMD Radeon HD 7310 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 320 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Toshiba MK3275GSX |
| Optische drive merk/product | TSSTCorp SN-208AB |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe GBE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Realtek RTL8723AE |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Thunderbolt | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.200 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 2,22 kg |
| Gewicht excl. accu | 1,92 kg |
| Afmeting - Breedte | 38 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,352 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | PSC9SE-007006DU | |
| EAN | 4026203975217 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 juli 2012 |