Toshiba Satellite L300-203
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6400 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 2,49 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6400 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GM45 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | TN |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.000 mAh |
| Gewicht totaal | 2,49 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,95 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | PSLB8E-0CF00CDU, PSLB8E-0CF00DU | |
| EAN | 4026203652385 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 januari 2009 |