Toshiba Satellite L670-1JP BE
| Processor type | Intel Core i5 480M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5650 |
| Totale opslagcapaciteit | 640 GB |
| Gewicht totaal | 2,80 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 480M |
| Processor klokfrequentie | 2,66 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,933 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 5650 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 640 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 2,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,36 cm |
| Afmeting - Diepte | 27 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,79 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | PSK3EE-07P003BT | |
| EAN | 4026203871649 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 5 maart 2011 |