Toshiba Satellite P300-1FY
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6400 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 3470 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,35 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6400 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GM965 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 3470 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 0,25 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Accu capaciteit (mAh) | 10,8 mAh |
| Gewicht totaal | 3,35 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,95 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | PSPCCE-04T003BT, PSPCCE-04T00CDU | |
| EAN | 4026203628373 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 februari 2009 |