Xxodd XNi-900f
| Processor type | Intel Core i7 980X |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Gewicht totaal | 5,30 kg |
| Processor type | Intel Core i7 980X |
| Processor klokfrequentie | 3,33 GHz |
| Chipset | Intel X58 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 3 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 12 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 130 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 1 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Seagate ST9500420AS 500GB (2x) |
| Optische drive merk/product | Blu-ray combo |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe GBE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Intel WiFi Link 5100AGN |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| ExpressCard (type) | 54 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 1 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 4 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 95,04 Wh |
| Gewicht totaal | 5,30 kg |
| Gewicht excl. accu | 4,70 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Ultimate |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 24 maart 2010 |
Bij Hardware.Info testen we heel wat af. Zo'n 1500 producten worden per jaar in het lab beoordeeld en komen in de productdatabase op onze website terecht. Van processors tot televisies en ook meer en meer laptops worden door ons getest. Zo'n 150 notebooks hebben we het afgelopen jaar gereviewed en in dit artikel geven we je een overzicht.
13 november 2010 08:59
Notebooks zijn vaak minder krachtig dan desktops maar die vlieger gaat niet altijd op. Wij bekijken twee notebooks van XXODD en XNotebooks die niets onderdoen voor de snelste desktops. Het tot nu toe onbekende bedrijf Sandforce heeft een nieuwe controller / processor op de markt gebracht voor SSD's en daarmee wordt een flinke prestatiewinst geboekt ten opzichte van bestaande technologie. Wij bekijken de eerste producten met de nieuwe processor. En last but not least aandacht voor een nieuwe World of Warcraft draadloze headset van Creative. Hebben we hier te maken met een must-have product of kan je beter even verder kijken?
26 maart 2010 04:00