Case Logic LoDo 11.6 Sleeve Petrol Green
| Notebook afmeting | 11,6 inch |
| Type tas | Sleeve |
| Notebook afmeting | 11,6 inch |
| Type tas | Sleeve |
| Kleur | Groen |
| Afmeting - Breedte | 34 cm |
| Afmeting - Diepte | 3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 0,17 kg |
| SKU | LODS111PTG, LODS-111GRE | |
| EAN | 0085854236263 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 september 2015 |