Dell Premier Slim Backpack 15" Black V2
| Notebook afmeting | 15 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Materiaal | Leer |
| Notebook afmeting | 15 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Draaghandvat | |
| Materiaal | Leer |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting - Breedte | 29,97 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,94 cm |
| Afmeting - Hoogte | 42,93 cm |
| Gewicht | 0,866 kg |
| Inhoud | 17,6 l |
| SKU | PE-BPS-15-20, 460-BCQM | |
| EAN | 5397184217450 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 28 juni 2019 |