Knomo Hudson Backpack 15' Brown
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type tas | Rugzak |
| Materiaal | Leer |
| Type tas | Rugzak |
| Materiaal | Leer |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting - Breedte | 30 cm |
| Afmeting - Diepte | 9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39 cm |
| Gewicht | 1,17 kg |
| SKU | 54-400-BRN | |
| EAN | 5055385409479 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 september 2017 |