Samsonite GuardIt 2.0 Laptop Trolley 17.3'' Black
| Notebook afmeting | 17,3 inch |
| Type tas | Trolley |
| Materiaal | Polyester |
| Notebook afmeting | 17,3 inch |
| Type tas | Trolley |
| Schouderband | |
| Draaghandvat | |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting - Breedte | 45 cm |
| Afmeting - Diepte | 18 cm |
| Afmeting - Hoogte | 33 cm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Inhoud | 26,5 l |
| SKU | 115332-1041, 5414847909344, SA1947 | |
| EAN | 5414847909344 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 januari 2019 |