Samsonite Laptop Pillow 3 Toploader XL Black 17.3"
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Notebook afmeting | 17,3 inch |
| Type tas | Top loader |
| Materiaal | Nylon |
| Notebook afmeting | 17,3 inch |
| Type tas | Top loader |
| Materiaal | Nylon |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting - Breedte | 49,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 23 cm |
| Afmeting - Hoogte | 28 cm |
| Gewicht | 2,15 kg |
| EAN | 5414847359170 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 oktober 2014 |