STM Myth Briefcase 13" Black/Grey
- Alle laptoptassen
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Notebook afmeting | 13 inch |
| Type tas | Aktetas |
| Materiaal | Polyester |
| Notebook afmeting | 13 inch |
| Type tas | Aktetas |
| Schouderband | |
| Draaghandvat | |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Afmeting - Breedte | 6 cm |
| Afmeting - Diepte | 37 cm |
| Afmeting - Hoogte | 27 cm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| SKU | STM-117-185M-01 | |
| EAN | 0608410057005 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 december 2019 |