Thule Accent Backpack 28L 16" Black
| Notebook afmeting | 16 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Materiaal | Polyester |
| Notebook afmeting | 16 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Schouderband | |
| Draaghandvat | |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting - Breedte | 31 cm |
| Afmeting - Diepte | 27 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52 cm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Inhoud | 28 l |
| SKU | 3204814 | |
| EAN | 0085854253055 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 april 2022 |