Thule Lithos Backpack 16L Black/Concrete
| Notebook afmeting | 14 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Materiaal | Polyester |
| Notebook afmeting | 14 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Schouderband | |
| Draaghandvat | |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting - Breedte | 28 cm |
| Afmeting - Diepte | 6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 0,68 kg |
| Inhoud | 16 l |
| SKU | 3203820, TLBP-113 CONCRETE/BLACK, TLBP-113 COBL | |
| EAN | 0085854243025 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 mei 2019 |