Thule Paramount 24L Rolltop Daypack Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Notebook afmeting | 15 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Materiaal | Nylon |
| Notebook afmeting | 15 inch |
| Type tas | Rugzak |
| Schouderband | |
| Draaghandvat | |
| Materiaal | Nylon |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting - Breedte | 29,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 52,1 cm |
| Gewicht | 0,98 kg |
| Inhoud | 24 l |
| SKU | TRDP115, 3202035 | |
| EAN | 0085854231800 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 maart 2015 |