Elgato Key Light
| Vermogen | 45 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 2.500 lm |
| Kleurtemperatuur | Instelbaar |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Vermogen | 45 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 2.500 lm |
| Kleurtemperatuur | Instelbaar |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Lamp vorm | Paneel |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | 10GAK9901 | |
| EAN | 4260195391758, 0813180020672 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 april 2019 |