Innr SL 110 M 3x White
| Vermogen | 6 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Vermogen | 6 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 25 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 25 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 95 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| SKU | IN-23-003, SL110MKIT | |
| EAN | 8718781550820 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 april 2018 |