Megaman MM21039
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 2 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 100 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 2 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 11 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 100 lm |
| Levensduur | 30.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Lamp vorm | Peer |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | MM21039 | |
| EAN | 4020856210398 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |