Megaman MM27982
| Fitting | GX53 |
| Vermogen | 5 W |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | GX53 |
| Vermogen | 5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 28 W |
| Lichtsterkte | 300 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.800 K |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | MM27982 | |
| EAN | 4020856279821 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |