Osram 4052899962095
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 4 W |
| Lichtsterkte | 410 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 4 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 35 W |
| Lichtsterkte | 410 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.400 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A++ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | 4052899962095, 1906EDI35FILGD | |
| EAN | 4052899962095 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 maart 2017 |