Philips 2010078911
| Fitting | G23 |
| Vermogen | 11 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 893 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Fitting | G23 |
| Vermogen | 11 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 893 lm |
| Levensduur | 6.500 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 82 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| SKU | 2010078911 | |
| EAN | 8711500261014 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 maart 2017 |