Philips 460634 00
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 480 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 50 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 480 lm |
| Levensduur | 45.000 uur |
| Stralingshoek | 25 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Reflector |
| SKU | 460634 00, MLSP6W827P2025D | |
| EAN | 8718696460634 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 maart 2016 |