Philips 59828300
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 5,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 25 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.200 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Lamp vorm | Kaars |
| SKU | 59828300, 8718696598283, 929001257601, HUE-AMBIG10 | |
| EAN | 8718696598283 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 januari 2017 |