Prijsverloop
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 3,9 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 280 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
Specificaties
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 3,9 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 35 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 280 lm |
| Levensduur | 40.000 uur |
| Stralingshoek | 36 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 3.000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 97 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
Productcodes
| SKU | 70757900 | |
| EAN | 8718696707579 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 januari 2019 |
