Philips 929000261705
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 6,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Fitting | GU10 |
| Vermogen | 6,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 25 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 160 ° |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Lamp vorm | Reflector |
| SKU | 929000261705, 8718696485880 | |
| EAN | 8718696485880 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 oktober 2015 |