Philips 929001116301
| Vermogen | 3 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Vermogen | 3 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 35 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 83 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | 929001116301, 78948200, 8718291789482, LED3W300MMWW | |
| EAN | 8718291789482 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |