Philips 929001116401
| Vermogen | 4,5 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 375 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| Vermogen | 4,5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 60 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 375 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 83 |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Aantal lampen | 1 stuks |
| SKU | 929001116401, 78950500, LED4.5W500MMWW, 8718291789505 | |
| EAN | 8718291789505 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |