Philips CorePro LEDCuster 3W E14 827 Warm White
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 3 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Fitting | E14 |
| Vermogen | 3 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 25 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 250 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Lamp vorm | Kaars |
| SKU | 78701300, CPCA35W25W827, 929001114602, CC4-25W827E14 | |
| EAN | 8718291787013 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 april 2015 |