Philips Trueforce CorePro LED (PH-75029900)
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 18 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 3.000 lm |
| Fitting | E27 |
| Vermogen | 18 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 80 W |
| Dimbaar | |
| Lichtsterkte | 3.000 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 300 ° |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 3.000 K |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| SKU | PH-75029900 | |
| EAN | 8718699750299 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 augustus 2021 |