Samsung LED Spot MR16 5W
| Fitting | GU5.3 / MR16 |
| Vermogen | 5 W |
| Lichtsterkte | 310 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Fitting | GU5.3 / MR16 |
| Vermogen | 5 W |
| Vermogen vergelijkbare gloeilamp | 35 W |
| Lichtsterkte | 310 lm |
| Levensduur | 15.000 uur |
| Stralingshoek | 40 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 2.700 K |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| SKU | SI-M8W06SAD0EU | |
| EAN | 8806085166790 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 februari 2015 |