Verbatim LED AR111 G53 14.5W Warm White
- Alle led lampen
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Fitting | G53 |
| Vermogen | 14,5 W |
| Lichtsterkte | 800 lm |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Fitting | G53 |
| Vermogen | 14,5 W |
| Lichtsterkte | 800 lm |
| Levensduur | 25.000 uur |
| Stralingshoek | 25 ° |
| Kleurtemperatuur | Warm wit |
| Kleurtemperatuur (Kelvin) | 3.000 K |
| SKU | 52202 | |
| EAN | 0023942522027 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 maart 2015 |