Medion MD18042 Black/Silver
- Alle magnetrons
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Grillfunctie | |
| Convectie-functie | |
| Inhoud | 23 l |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Grillfunctie | |
| Convectie-functie | |
| Ontdooifunctie | |
| Aantal vermogenniveau's | 11 |
| Automatische kookfunctie | |
| Timer | |
| Kinderslot |
| Inhoud | 23 l |
| Deurscharnieren | Links |
| Verlichting | |
| Plateau draaibaar | |
| Plateau (diameter) | 27 cm |
| Display | |
| Digitale Klok | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Breedte | 49 cm |
| Diepte | 37,5 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Gewicht | 14,5 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MSN50056662 | |
| EAN | 4015625195730 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 november 2018 |