Samsung NQ50J3530BS
| Magnetronvermogen | 1.650 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Convectie-functie | |
| Inhoud | 50 l |
| Plaatsing | Inbouw |
| Magnetronvermogen | 1.650 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Grillvermogen | 2.500 W |
| Convectie-functie | |
| Convectiekracht | 2.500 W |
| Ontdooifunctie | |
| Stoomfunctie | |
| Aantal vermogenniveau's | 7 |
| Timer | |
| Kinderslot |
| Inhoud | 50 l |
| Plaatsing | Inbouw |
| Verlichting | |
| Plateau draaibaar | |
| Display | |
| Bediening met touchscreen | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Kleur | Zilver |
| Breedte | 59,5 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 45,4 cm |
| Gewicht | 38,3 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NQ50J3530BS/EF, NQ50J3530BS | |
| EAN | 8806086689625 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 september 2016 |