Sharp R642INW
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Convectie-functie | |
| Inhoud | 20 l |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Grillvermogen | 1.000 W |
| Convectie-functie | |
| Ontdooifunctie | |
| Stoomfunctie | |
| Aantal programma's | 8 |
| Aantal vermogenniveau's | 11 |
| Timer | |
| Kinderslot |
| Inhoud | 20 l |
| Boven- en onderwarmte | |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Verlichting | |
| Plateau draaibaar | |
| Plateau (diameter) | 25,5 cm |
| Display | |
| Digitale Klok | |
| Bediening met touchscreen | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 44 cm |
| Diepte | 35,9 cm |
| Hoogte | 25,8 cm |
| Gewicht | 11,4 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | R642INW | |
| EAN | 4974019744414 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 juni 2015 |